Видача свідоцтва України на знак для товарів і послуг

Назва послуги: Видача свідоцтва України на знак для товарів і послуг

Адміністративний збір: Для фізичних (юридичних) осіб, що постійно проживають (знаходяться) в Україні – п‘ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; для фізичних (іноземних юридичних) осіб, що відповідно постійно проживають (знаходяться) за межами України - 200 доларів США.

Строк надання послуги: Видача свідоцтва здійснюється у місячний строк після його державної реєстрації за умови отримання документа про сплату державного мита за його видачу.

Результат надання: Свідоцтво на знак для товарів і послуг. Якщо право на одержання свідоцтва мають кілька осіб, їм видається одне свідоцтво.

Способи отримання результату: Свідоцтво видається особі, яка має право на його одержання, або надсилається за адресою для листування. Свідоцтво надають уповноваженому представнику одержувача за наявності належно оформленого підтвердження наданих йому повноважень (довіреності).

Підстави для відмови: 1. Ненадходження плати за видачу свідоцтва у строк, встановлений статтею 12 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг». 2. Невідповідність плати за видачу свідоцтва встановленому розміру.

Порядок оскарження: Захист прав може здійснюватися у судовому порядку відповідно до законодавства.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: