Видача дубліката патенту на промисловий зразок

Назва послуги: Видача дубліката патенту на промисловий зразок

Адміністративний збір: Строки, механізм сплати зборів, а також їх розміри визначено Порядком сплати зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 № 1716. Збір за видачу дубліката патенту становить 200 гривень.

Строк надання послуги: Видача дубліката патенту здійснюється протягом місяця від дати надходження клопотання про його видачу та підтвердження внесення плати за надання адміністративної послуги.

Результат надання: Видача дубліката патенту України на промисловий зразок або відмова у видачі дубліката патенту. Дублікат патенту містить увесь текст виданого патенту, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність.

Способи отримання результату: Дублікат патенту видається власнику патенту або надсилається за адресою для листування. Дублікат патенту надають на паперовому носієві уповноваженому представнику одержувача за наявності належно оформленого підтвердження наданих йому повноважень (довіреності). Реквізити рахунка для сплати збору за видачу дубліката патенту розміщуються на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

Підстави для відмови: 1. Невідповідність клопотання про видачу дубліката патенту вимогам щодо його оформлення 2. Ненадходження плати за видачу дубліката патенту; 3. Невідповідність плати за видачу дубліката патенту встановленому розміру.

Порядок оскарження: Захист прав може здійснюватися у судовому порядку відповідно до законодавства.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: