Нереєстрація судна / недобудованого судна / корпусу судна у Державному судновому реєстрі України

Назва послуги: Нереєстрація судна / недобудованого судна / корпусу судна у Державному судновому реєстрі України

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: Рішення про видачу сертифікату про нереєстрацію судна /недобудованого судна/, корпуса судна у Державному судновому реєстрі України або надання вмотивованої відмови приймається протягом 15 робочих днів з дня реєстрації заяви.

Результат надання: Видача сертифікату про нереєстрацію судна /недобудованого судна/, корпуса судна у Державному судновому реєстрі України.

Способи отримання результату: Заява та додані до неї документи подаються до Морської адміністрації або міжрегіонального територіального органу Морської адміністрації особисто/через уповноважену особу або поштовим відправленням на адресу Морської адміністрації. Повідомлення про відмову у видачі сертифікату про нереєстрацію судна /недобудованого судна/, корпуса судна у Державному судновому реєстрі України надсилається власнику (судновласнику) у письмовій формі упродовж 15 робочих днів з дня реєстрації заяви. Видача сертифікату про нереєстрацію судна /недобудованого судна/, корпуса судна у Державному судновому реєстрі України здійснюється особисто власнику (судновласнику)/уповноваженій особі або на письмову вимогу власника (судновласника) сертифікат надсилається йому за адресою, зазначеною у заяві.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, недостовірність відомостей, наведених власником (судновласником) у заяві та документах, доданих до заяви.

Порядок оскарження: Видача свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент) та свідоцтва про право власності на судно.