Внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Назва послуги: Внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Адміністративний збір: За внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, - 0,04 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Плата за надання інформації з Державного реєстру прав: - за надання інформації, витягу у паперовій формі - 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; - за надання інформації в електронній формі - 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Строк надання послуги: Державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів.

Результат надання: Рішення державного реєстратора, інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в електронній та (за бажанням заявника) в паперовій формі.

Способи отримання результату: Особисто (або уповноваженою особою), поштою, через веб-портал Міністерства юстиції.

Підстави для відмови: У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено виключно з підстав, передбачених статтею 24 Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Порядок оскарження: Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав передбачений статтею 37 Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: