Державна реєстрація права іншого речового права на нерухоме майно

Назва послуги: Державна реєстрація права іншого речового права на нерухоме майно

Адміністративний збір: За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки): - у строк, що не перевищує 5 робочих днів - 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; - у строк 2 робочі дні - 0,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; - у строк 1 робочий день - 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб; - у строк 2 години - 2,5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно: - за надання інформації у паперовій формі - 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; - за надання інформації в електронній формі - 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Строк надання послуги: Державна реєстрація інших речових прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів.

Результат надання: Рішення державного реєстратора, інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в електронній та (за бажанням заявника) в паперовій формі.

Способи отримання результату: Особисто (або уповноваженою особою), поштою, через веб-портал Міністерства юстиції.

Підстави для відмови: У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено виключно з підстав, передбачених статтею 24 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Порядок оскарження: Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав передбачений статтею 37 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: