Продовження строку дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту

Назва послуги: Продовження строку дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Строк дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту продовжується протягом 15 робочих днів з дня подання заявником необхідних документів.

Результат надання: Продовження строку дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або відмова від продовження строку його дії.

Способи отримання результату: У разі необхідності продовження строку дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту іноземець або особа без громадянства особисто завчасно звертається до територіального органу ДМС України за місцем проживання та подає документи, необхідні для продовження строку дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту. У разі необхідності продовження строку дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту дитині розлученій із сім'єю, документи подаються законним представником такої дитини.

Підстави для відмови: Іноземцем або особою без громадянства не надано всіх документів та інформації, необхідної для продовження строку дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту; Наявність рішення ДМС України про втрату або позбавлення додаткового захисту, чи скасування рішення про визнання іноземця або особи без громадянства особою, яка потребує додаткового захисту в Україні.

Порядок оскарження: Рішення про відмову у продовження строку дії посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту може бути оскаржено до суду в установленому порядку.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: