Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, крім оформлення посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту вперше

Назва послуги: Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, крім оформлення посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту вперше

Адміністративний збір: 116,34 грн.

Строк надання послуги: Посвідчення видається протягом 15 робочих днів з дня звернення заявника за отриманням документа.

Результат надання: Видача посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або відмова від його оформлення та видачі.

Способи отримання результату: Після отримання іноземцем або особою без громадянства повідомлення про прийняття ДМС України рішення про визнання його особою, яка потребує додаткового захисту він особисто звертається до територіального органу ДМС України за місцем проживання та подає документи, необхідні для оформлення посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту вперше. Якщо особою, яка потребує додаткового захисту визнано дитину розлучену із сім’єю, документи подаються законним представником такої дитини. У разі оформлення посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту замість втраченого або викраденого та обміну посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту іноземець або особа без громадянства особисто звертається до територіального органу ДМС України за місцем проживання та подає документи, необхідні для такого оформлення або обміну посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту. Для оформлення посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту замість втраченого або викраденого та обміну посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту дитині розлученій із сім'єю, документи подаються законним представником такої дитини.

Підстави для відмови: Відсутність рішення ДМС України про визнання іноземця або особи без громадянства особою, яка потребує додаткового захисту в Україні; Відсутність усіх необхідних документів, передбачених законодавством; Наявність рішення ДМС України про втрату або позбавлення додаткового захисту, чи скасування рішення про визнання іноземця або особи без громадянства особою, яка потребує додаткового захисту в Україні.

Порядок оскарження: Рішення про відмову у оформленні, обміні або видачі посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту може бути оскаржено до суду в установленому. порядку.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: