Законодавство про індустріальні парки оновлено!

24.11.2021
Законодавство про індустріальні парки оновлено!
Повідомляємо, що 07.10.2021 набрав чинності Закон України від 07.09.2021 № 1710- ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки" та деяких інших законодавчих актів України щодо залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом стимулювання створення індустріальних парків".

Законом змінюються вимоги до можливих видів діяльності в межах індустріальних парків, ініціатора створення, керуючої компанії, учасників, інших суб'єктів індустріального парку, об'єктів, що можуть розміщуватися на території індустріального парку. Також змінені порядок включення індустріального парку до Реєстру індустріальних (промислових) парків (далі – Реєстр) та критерії, які враховуються при прийнятті рішення про включення індустріального парку до Реєстру.

Відповідно до Прикінцевих положень Закону 1710 Кабінету Міністрів України доручено у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом, зокрема, прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону та привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом, забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативноправових актів у відповідність із цим Законом. На виконання вимог Закону 1710 триває розроблення нормативно-правових актів, необхідних для його реалізації, в тому числі щодо затвердження порядку розгляду документів про включення індустріального парку до Реєстру індустріальних (промислових) парків та порядку ведення Реєстру й переліку відомостей про індустріальні парки, що вносяться до нього.

Мінекономіки інформує, що забезпечить належний розгляд заяв та документів щодо включення індустріальних парків до Реєстру після затвердження Урядом відповідного порядку розгляду документів.