Новини порталу

Працевлаштуванням громадян за кордоном На нашому Порталі запрацювала нова електронна послуга «Видача ліцензії на право провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном» та інші суміжні з нею послуги.
В Україні з’явився Гід з державних послуг Міністерство цифрової трансформації запустило "Гід з державних послуг" https://guide.diia.gov.ua/ ? інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Обмежувальні заходи щодо поширенням COVID-19 Верховна Рада України 17 березня 2020 року ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
З 1 січня 2020 року Єдиний державний веб-портал електронних послуг виконує також функції Єдиного державного порталу адміністративних послуг З 1 січня 2020 року Єдиний державний веб-портал електронних послуг виконує також функції Єдиного державного порталу адміністративних послуг (постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 “Питання Єдиного державного веб-порталу електронних послуг та Єдиного державного порталу адміністративних послуг”).
Урядом запущено електронний сервіс з перевірки квитанцій про оплату послуг Завдяки електронному сервісу Check.gov.ua замість паперової квитанції українці зможуть просто надаватимуть код електронної квитанції.