Новини порталу

В Україні з’явився Гід з державних послуг Міністерство цифрової трансформації запустило "Гід з державних послуг" https://guide.diia.gov.ua/ ? інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Обмежувальні заходи щодо поширенням COVID-19 Верховна Рада України 17 березня 2020 року ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
З 1 січня 2020 року Єдиний державний веб-портал електронних послуг виконує також функції Єдиного державного порталу адміністративних послуг З 1 січня 2020 року Єдиний державний веб-портал електронних послуг виконує також функції Єдиного державного порталу адміністративних послуг (постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 “Питання Єдиного державного веб-порталу електронних послуг та Єдиного державного порталу адміністративних послуг”).
Урядом запущено електронний сервіс з перевірки квитанцій про оплату послуг Завдяки електронному сервісу Check.gov.ua замість паперової квитанції українці зможуть просто надаватимуть код електронної квитанції.
ЦНАПи для громадян та бізнесу Децентралізація адміністративних послуг, підвищення їх якості, наближення адміністративних послуг до громадян та бізнесу, а також подальша розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг визначені пріоритетними напрямами реформування системи надання адміністративних послуг в Україні.