Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням

Назва послуги: Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: Розгляд документів, поданих для державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця - протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів.

Результат надання: Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця. Відмова у державній реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

Способи отримання результату: Особисто/через уповноважену особу/ поштою/ через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Підстави для відмови: Підстави для відмови у державній реєстрації фізичної особи - підприємця: 1) документи подано особою, яка не має на це повноважень; 2) у Єдиному державному реєстрі містяться відомості про судове рішення щодо заборони у проведенні реєстраційної дії; 3) не усунуто підстави для зупинення розгляду документів протягом встановленого строку.

Порядок оскарження: Оскарженя до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: