Видача свідоцтва про реєстрацію права на використання зареєстрованого кваліфікованого зазначення походження товарів

Назва послуги: Видача свідоцтва про реєстрацію права на використання зареєстрованого кваліфікованого зазначення походження товарів

Адміністративний збір: Для фізичних (юридичних) осіб, що постійно проживають (знаходяться) в Україні, – п‘ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; для фізичних (іноземних юридичних) осіб, що відповідно постійно проживають (знаходяться) за межами України, – 200 доларів США.

Строк надання послуги: Видача свідоцтва здійснюється у місячний строк після його державної реєстрації за умови отримання документа про сплату державного мита за його видачу.

Результат надання: Свідоцтво про реєстрацію права на використання зареєстрованого кваліфікованого зазначення походження товарів.

Способи отримання результату: Видача свідоцтва здійснюється у місячний строк після його державної реєстрації за умови отримання документа про сплату державного мита за його видачу.

Підстави для відмови: Свідоцтво про реєстрацію права на використання зареєстрованого кваліфікованого зазначення походження товарів.

Порядок оскарження: Захист прав може здійснюватися у судовому порядку відповідно до законодавства.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: