Видача дубліката патенту на винахід і дубліката патенту на корисну модель

Назва послуги: Видача дубліката патенту на винахід і дубліката патенту на корисну модель

Адміністративний збір: Строки, механізм сплати зборів, а також їх розміри визначено Порядком сплати зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 № 1716. Збір за видачу дубліката патенту становить 200 гривень.

Строк надання послуги: Видача дубліката патенту здійснюється протягом місяця від дати надходження клопотання про його видачу та підтвердження внесення плати за надання адміністративної послуги.

Результат надання: Видача дубліката патенту України на винахід/корисну модель або відмова у видачі дубліката патенту. Дублікат патенту містить весь текст виданого патенту, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність.

Способи отримання результату: Видача дубліката патенту здійснюється ДП "Український інститут інтелектуальної власності" протягом місяця з дати надходження клопотання про його видачу та підтвердження внесення плати за його видачу. Дублікат патенту видається власнику патенту або надсилається за адресою для листування. Дублікат патенту надають уповноваженому представнику одержувача за наявності належно оформленого підтвердження наданих йому повноважень (довіреності). Реквізити рахунку для сплати збору за видачу дубліката патенту розміщуються на офіційному веб-сайті ДП «Український інститут інтелектуальної власності».

Підстави для відмови: 1. Невідповідність клопотання про видачу дубліката патенту вимогам щодо його оформлення; . 2. Ненадходження плати за видачу дубліката патенту. 3. Невідповідність плати за видачу дубліката патенту встановленому розміру.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: