Видача свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності

Назва послуги: Видача свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності

Адміністративний збір: 400 грн.

Строк надання послуги: Видача свідоцтва здійснюється у місячний строк з дати внесення патентного повіреного до Державного реєстру представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) та підтвердження внесення плати за надання адміністративної послуги.

Результат надання: Реєстрація патентного повіреного в Державному реєстрі представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) та видача свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного).

Способи отримання результату: Свідоцтво видається особі, яка має право на його одержання, або надсилається за адресою для листування. Заява та документ подається особисто, або надсилається поштою на офіційну адресу ДП "Український інститут інтелектуальної власності" . Якщо підстави для відмови відсутні, заявник отримує свідоцтво, а до Державного реєстру представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) вносяться відомості про нього. Якщо заява була подана пізніш, як за один рік з дати прийняття рішення атестаційною комісією ДП "Український інститут інтелектуальної власності". Якщо заяву не подано у цей термін, заінтересована особа повинна пройти атестацію повторно.

Підстави для відмови: 1. Невідповідність заяви вимогам щодо її оформлення; 2. Подання заяви після 12 місяців від дати прийняття рішення атестаційною комісією ДП "Український інститут інтелектуальної власності"; 3. Ненадходження плати за видачу свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного) ; 4. Невідповідність плати за видачу свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного) встановленому розміру.

Порядок оскарження: Захист прав може здійснюватися у судовому порядку та відповідно до законодавства України.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: