Видача свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності

Назва послуги: Видача свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності

Адміністративний збір: 400 грн.

Строк надання послуги: Видача свідоцтва здійснюється у місячний строк з дати внесення патентного повіреного до Державного реєстру представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) та підтвердження внесення плати за надання адміністративної послуги.

Результат надання: Реєстрація патентного повіреного в Державному реєстрі представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) та видача свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного).

Способи отримання результату: Свідоцтво видається особі, яка має право на його одержання, або надсилається за адресою для листування.

Підстави для відмови: 1. Невідповідність заяви вимогам щодо її оформлення; 2. Подання заяви після 12 місяців від дати прийняття рішення атестаційною комісією Мінекономіки; 3. Ненадходження плати за видачу свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного) ; 4. Невідповідність плати за видачу свідоцтва представника у справах інтелектуальної власності (патентного повіреного) встановленому розміру.

Порядок оскарження: Захист прав може здійснюватися у судовому порядку та відповідно до законодавства України.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: