Видача дублікатів документів дозвільного характеру, у разі їх втрати або пошкодження

Назва послуги: Видача дублікатів документів дозвільного характеру, у разі їх втрати або пошкодження

Адміністративний збір: Розмір плати за надання послуги обчислюється із застосуванням до вартості відповідних послуг (видача дозволів на придбання і перевезення вогнепальної зброї, боєприпасів, інших предметів, на які поширюється дозвільна система; видача дозволу на зберігання і носіння (реєстрація, перереєстрація) мисливської, холодної, пневматичної зброї, інших предметів, на які поширюється дозвільна система; видача дозволу (оформлення документів) на відкриття та функціонування об'єктів дозвільної системи) коефіцієнта 5.

Строк надання послуги: У тридцятиденний строк з дати одержання заяви про видачу дубліката документа дозвільного характеру.

Результат надання: Видача дубліката документа дозвільного характеру.

Способи отримання результату: Видача дозволу на здійснення діяльності, пов'язаної з відкриттям та функціонуванням об’єктів дозвільної системи, що працюють з вибуховими матеріалами, піротехнічних майстерень та інших об’єктів відповідно до Положення про дозвільну систему або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі.

Підстави для відмови: Ненадання до адміністративного органу повного пакета документів, необхідних для отримання адміністративної послуги.