Видача дублікатів суднових реєстраційних документів державного суднового реєстру України

Назва послуги: Видача дублікатів суднових реєстраційних документів державного суднового реєстру України

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Заява на видачу дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів розглядається протягом не більше 30 діб від дня опублікування зазначеного оголошення.

Результат надання: Видача Свідоцтва про право власності на судно та Свідоцтво про право плавання під Державним прапором України (Судновий патент) або свідоцтва про право власності для прогулянкових суден та свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент) для прогулянкових суден із зазначенням «Дублікат».

Способи отримання результату: Повідомлення про відмову у видачі дубліката Суднового білета надсилається заявникові у письмовій формі упродовж п’яти робочих днів з дати реєстрації заяви. Видача дубліката Суднового білета здійснюється особисто заявнику/уповноваженій особі або надсилається кур’єрською поштою на підставі письмової заяви.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, передбачений Порядком ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1069.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: