Видача посвідчення судноводія малого/маломірного судна

Назва послуги: Видача посвідчення судноводія малого/маломірного судна

Адміністративний збір: безплатно

Строк надання послуги: Видача Посвідчень здійснюється територіальними органами органу видачі на підставі Протоколу протягом 10 робочих днів з дати проведення засідання кваліфікаційної комісії.

Результат надання: Видача посвідчення судноводія малого/маломірного судна

Способи отримання результату: Про відмову у допуску до підтвердження кваліфікації в кваліфікаційна комісія судноводію повідомляється у письмовому вигляді протягом трьох днів з дня подання заяви. Для отримання Посвідчення судноводія малого/маломірного судна, судноводій особисто (або уповноважена ним особа) повинен звернутися до територіального органу Державної служби морського та річкового транспорту України, де він підтверджував кваліфікацію.

Підстави для відмови: - надання не повного переліку документів, визначених Положенням про порядок видачі посвідчення судноводія малого/маломірного судна затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 07.05.2013 № 283 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства інфраструктури України від 26 серпня 2014 року № 413); - у разі незадовільних результатів підтвердження кваліфікації кандидата на засіданні кваліфікаційної комісії.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: