Видача свідоцтва про постійне нанесення маркування розпізнавального номера на судно (ІМО)

Назва послуги: Видача свідоцтва про постійне нанесення маркування розпізнавального номера на судно (ІМО)

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Рішення про видачу свідоцтва про постійне нанесення маркування розпізнавального номеру на судно (ІМО) або про відмову у його видачі приймається протягом 15 робочих днів з дня одержання заяви і необхідних документів.

Результат надання: Видача Свідоцтва про постійне нанесення маркування розпізнавального номеру на судно (ІМО).

Способи отримання результату: Факт отримання засвідчується у журналі видачі особистим підписом керівника юридичної особи, фізичної особи (уповноваженої особи) у разі пред'явлення документа, що посвідчує його (її) особу за адресою: м. Київ, вул. Преображенська, 25, або на письмову вимогу судновласника свідоцтво надсилається йому за адресою, зазначеною у вимозі. Всі документі на іноземній мові повинні мати переклад державною мовою та засвідчені належним чином. У разі подання заяви через уповноважений орган, особу подається довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження діяти від імені цього суб’єкта, в якому обов'язково вказуються паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання) уповноваженої особи.

Підстави для відмови: до заяви додано неповний перелік документів; недостовірність відомостей, наведених заявником у заяві та документах, доданих до заяви.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: