Оформлення свідоцтва про нанесення на судно постійного маркування розпізнавального номера

Назва послуги: Оформлення свідоцтва про нанесення на судно постійного маркування розпізнавального номера

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Рішення про видачу свідоцтва про нанесення на судно постійного маркування розпізнавального номеру або надання вмотивованої відмови приймається протягом 15 робочих днів з дня реєстрації заяви.

Результат надання: Видача свідоцтва про нанесення на судно постійного маркування розпізнавального номеру.

Способи отримання результату: Заява та додані до неї документи подаються до Морської адміністрації або міжрегіонального територіального органу Морської адміністрації особисто/через уповноважену особу або поштовим відправленням на адресу Морської адміністрації. Копії документів, що подаються, повинні бути засвідчені нотаріусом або органами, які здійснювали їх оформлення та видачу. Всі документі на іноземній мові повинні мати переклад державною мовою та засвідчені належним чином. Повідомлення про відмову у видачі свідоцтва про нанесення на судно постійного маркування розпізнавального номеру надсилається власнику (судновласнику) у письмовій формі упродовж 15 робочих днів з дня реєстрації заяви. Видача свідоцтва про нанесення на судно постійного маркування розпізнавального номеру здійснюється особисто власнику (судновласнику)/уповноваженій особі або на письмову вимогу власника (судновласника) свідоцтво надсилається йому за адресою, зазначеною у заяві.

Підстави для відмови: до заяви додано неповний перелік документів; недостовірність відомостей, наведених заявником у заяві та документах, доданих до заяви відповідно до вимог Міжнародної конвенції з охорони людського життя на морі СОЛАС-74.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: