Видача дубліката свідоцтва на компонування напівпровідникових виробів

Назва послуги: Видача дубліката свідоцтва на компонування напівпровідникових виробів

Адміністративний збір: Строки, механізм сплати зборів, а також їх розміри визначено Порядком сплати зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 № 1716. Збір за видачу дубліката свідоцтва становить 200 гривень.

Строк надання послуги: Видача дубліката свідоцтва здійснюється Національним органом інтелектуальної власності протягом місяця з дати надходження клопотання про його видачу та підтвердження внесення плати за надання адміністративної послуги.

Результат надання: Видача дубліката свідоцтва на компонування або відмова у видачі дубліката свідоцтва. Дублікат свідоцтва містить весь текст виданого свідоцтва, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність.

Способи отримання результату: Дублікат свідоцтва видається власнику свідоцтва особисто або надсилається за адресою для листування. Дублікат свідоцтва надають уповноваженому представнику одержувача за наявності належно оформленого підтвердження наданих йому повноважень (довіреність)

Підстави для відмови: 1. Невідповідність клопотання вимогам щодо його оформлення 2. Ненадходження плати за видачу дубліката свідоцтва. 3. Невідповідність плати за видачу дубліката свідоцтва встановленому розміру.

Порядок оскарження: Захист прав може здійснюватися у судовому порядку відповідно до законодавства.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: