Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Назва послуги: Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Адміністративний збір: За отримання витягу в паперовій формі – розмір плати складає 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб За отримання витягу в електронній формі – розмір плати складає 75 відсотків плати за надання витягу в паперовій формі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Строк надання послуги: Витяги в паперовій формі надаються протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів Витяги в електронній формі надаються в режимі реального часу.

Результат надання: Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань Повідомлення про відмову у наданні витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Способи отримання результату: Особисто / через уповноважену особу / поштою / через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Підстави для відмови: Перелік підстав для відмови: у запиті про надання витягу відсутні критерії пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань їх для формування; запитувачем не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання витягу, або плата внесена не в повному обсязі.

Порядок оскарження: Оскарженя до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду .

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: