Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін проїзного документа біженця

Назва послуги: Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін проїзного документа біженця

Адміністративний збір: 156,46 грн.

Строк надання послуги: Протягом 15 робочих днів з дня звернення заявника за отриманням документу.

Результат надання: Видача проїзного документа біженця або відмова від його оформлення та видачі.

Способи отримання результату: У раз оформлення проїзного документа біженця вперше, замість втраченого або викраденого та обміну проїзного документа біженця іноземець або особа без громадянства особисто або за зверненням його законного представника звертається до територіального органу ДМС України за місцем проживання та подає документи, необхідні для оформлення або обміну проїзного документа біженця. Для оформлення а проїзного документа біженця вперше, замість втраченого або викраденого та обміну проїзного документа біженця дитині, розлученій із сім’єю, документи подаються законним представником такої дитини.

Підстави для відмови: 1. Стосовно видачі проїзного документа біженця звернувся іноземець або особа без громадянства, які не досягли шістнадцятирічного віку, чи представник іноземця або особи без громадянства, який не має документального підтвердження повноважень на отримання проїзного документа біженця; 2. Іноземцем або особою без громадянства вже отримано проїзний документ біженця, який є дійсним на день звернення (крім випадків обміну, видачі проїзного документа замість втраченого або викраденого); 3. Іноземцем або особою без громадянства не надано всіх документів та інформації, необхідної для оформлення і видачі проїзного документа біженця; 4. Дані, отримані з бази даних Реєстру, не підтверджують інформацію, надану іноземцем або особою без громадянства; 5. Рішення про відмову у видачі проїзного документа біженця також приймається за наявності інформації про існування підстав, зазначених у Законі України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення проїзного документа біженця з безконтактним електронним носієм, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.05.2014 № 154.

Порядок оскарження: Рішення про відмову у оформленні, обміні або видачі проїзного документа біженця може бути оскаржено до суду в установленому порядку.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: