Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

Назва послуги: Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

Адміністративний збір: За державну реєстрацію права власності на нерухоме майно справляється адміністративний збір у такому розмірі: 1) у строк, що не перевищує 5 робочих днів - 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 2) у строк 2 робочі дні - 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб; 3) у строк 1 робочий день - 2 прожиткових мінімуми для працездатних осіб; 4) у строк 2 години - 5 прожиткових мінімуми для працездатних осіб. Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно: - за надання інформації у паперовій формі - 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; за надання інформації в електронній формі - 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Строк надання послуги: Державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів. Державна реєстрація права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс проводиться у строк, що не перевищує 14 робочих днів.

Результат надання: Рішення державного реєстратора, інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в електронній та (за бажанням заявника) в паперовій формі.

Способи отримання результату: Особисто (або уповноваженою особою), поштою, через веб-портал Міністерства юстиції: https://kap.minjust.gov.ua/

Підстави для відмови: У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено виключно з підстав, передбачених статтею 24 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Порядок оскарження: Згідно діючого законодавства України

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: