Перереєстрація (зміна органу державної реєстрації) судна у Державному судновому реєстрі України

Назва послуги: Перереєстрація (зміна органу державної реєстрації) судна у Державному судновому реєстрі України

Адміністративний збір: Розмір плати встановлюється відповідно до Положення про збір за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 27.03.98 № 93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.04.98 за №233/2673.

Строк надання послуги: Рішення про перереєстрацію (зміни органу державної реєстрації) судна в Державному судновому реєстрі України або надання вмотивованої відмови приймається протягом 15 робочих днів з дня реєстрації заяви.

Результат надання: Видача Свідоцтва про право власності на судно та Свідоцтво про право плавання під Державним прапором України (Судновий патент).

Способи отримання результату: Повідомлення про відмову у видачі свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент) та свідоцтва про право власності на судно надсилається власнику (судновласнику) у письмовій формі упродовж 15 робочих днів з дня реєстрації заяви. Видача свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент) та свідоцтва про право власності на судно здійснюється особисто власнику (судновласнику)/уповноваженій особі або на письмову вимогу власника (судновласника) свідоцтва надсилаються йому за адресою, зазначеною у заяві.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, передбачений Порядком ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1069; недостовірність відомостей, наведених власником (судновласником) у заяві та документах, доданих до заяв.

Порядок оскарження: Видача свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент) та свідоцтва про право власності на судно.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: