Тимчасова реєстрація суден у Державному судновому реєстрі України

Назва послуги: Тимчасова реєстрація суден у Державному судновому реєстрі України

Адміністративний збір: Розмір плати встановлюється відповідно до Положення про збір за тимчасову реєстрацію судна у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 27.03.98 № 93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.04.98 за № 233/2673.

Строк надання послуги: Рішення про тимчасову реєстрацію судна у Державному судновому реєстрі України або надання вмотивованої відмови приймається протягом 15 робочих днів з дня одержання заяви і необхідних документів.

Результат надання: Видача Свідоцтва про тимчасове право плавання під Державним прапором України.

Способи отримання результату: Повідомлення про відмову у видачі свідоцтва про тимчасове право плавання під Державним прапором України надсилається заявникові у письмовій формі упродовж 15 робочих днів з дня одержання заяви і необхідних документів. Видача свідоцтва про тимчасове право плавання під Державним прапором України здійснюється особисто заявнику/уповноваженій особі або на письмову вимогу судновласника свідоцтво надсилається йому за адресою, зазначеною у заяві.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, передбачений Порядком ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1069.