Реєстрація судна у Державному судновому реєстрі України

Назва послуги: Реєстрація судна у Державному судновому реєстрі України

Адміністративний збір: Розмір плати встановлюється відповідно до Положення про збір за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 27.03.98 № 93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.04.98 за №233/2673.

Строк надання послуги: Рішення про реєстрацію судна у Державному судновому реєстрі України або надання вмотивованої відмови приймається протягом 15 робочих днів з дня одержання заяви і необхідних документів.

Результат надання: Видача Свідоцтва про право власності на судно та Свідоцтво про право плавання під Державним прапором України (Судновий патент).

Способи отримання результату: Реєстрація здійснюється на підставі погодженої в Морській адміністрації, а для риболовних суден - Держрибагентстві та Морській адміністрації письмової заяви судновласника, зразок якої затверджується Мінінфраструктури, що подається до органу державної реєстрації. Повідомлення про відмову у видачі свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент) та свідоцтва про право власності на судно надсилається власнику (судновласнику) у письмовій формі упродовж 15 робочих днів з дня реєстрації заяви. Видача свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент) та свідоцтво про право власності на судно здійснюється особисто власнику (судновласнику)/уповноваженій особі або на письмову.

Підстави для відмови: - недостовірність даних у документах, поданих заявником для отримання Свідоцтва про право власності на судно та Свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (Судновий патент) ; - неповний обсяг документі, визначених пунктом 13 Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 р. N 1069.

Порядок оскарження: Видача свідоцтва про право плавання під Державним прапором України (судновий патент) та свідоцтва про право власності на судно.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: