Постійне виключення судна із Суднової книги України з видачею свідоцтва про виключення судна з Суднової книги України

Назва послуги: Постійне виключення судна із Суднової книги України з видачею свідоцтва про виключення судна з Суднової книги України

Адміністративний збір: Розмір плати встановлюється відповідно до Положення про збір за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 27.03.98 № 93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.04.98 за№ 233/2673.

Строк надання послуги: Рішення про виключення судна з Суднової книги України або надання мотивованої відмови приймається у п’ятиденний термін з дати реєстрації заяви.

Результат надання: Видача Свідоцтва про виключення судна із Суднової книги України.

Способи отримання результату: Повідомлення про відмову у виключенні судна з Суднової книги України, надсилається заявникові у письмовій формі упродовж п’яти робочих днів з дати реєстрації заяви. Видача Свідоцтва про виключення судна з Суднової книги України, здійснюється особисто заявнику/уповноваженій особі або надсилається кур’єрською поштою на підставі письмової заяви.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, передбачений Порядком ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1069.