Реєстрація судна у Судновій книзі України з видачею суднового білета

Назва послуги: Реєстрація судна у Судновій книзі України з видачею суднового білета

Адміністративний збір: Розмір плати встановлюється відповідно до Положення про збір за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 27.03.98 № 93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.04.98 за № 233/2673.

Строк надання послуги: Рішення про реєстрацію судна або надання мотивованої відмови приймається у п’ятиденний термін з дати реєстрації заяви.

Результат надання: Видача суднового білета.

Способи отримання результату: Заява та додані до неї документи подаються до Державної служби морського та річкового транспорту України або міжрегіонального територіального органу особисто/через уповноважену особу або поштовим відправленням на адресу Державної служби морського та річкового транспорту України чи міжрегіонального територіального органу. Копії документів, що подаються, повинні бути засвідчені нотаріусом за місцем реєстрації судна або органом, який здійснив їх оформлення та видачу. Повідомлення про відмову у реєстрації надсилається заявникові у письмовій формі упродовж п’яти робочих днів 3 дати реєстрації заяви. Видача суднового білета здійснюється особисто заявнику/уповноваженій особі або надсилається кур’єрською поштою на підставі письмової заяви.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, передбачений Порядком ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1069.