Видача свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції

Назва послуги: Видача свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: 15 робочих днів

Результат надання: Видача свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції або рішення про відмову у допуску кандидата до складання кваліфікаційного іспиту.

Способи отримання результату: Свідоцтво інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції голова Комісії видає не пізніше 15 робочих днів з дати проведення кваліфікаційного іспиту та є безстроковим. Інспектори з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції зобов’язані не рідше одного разу на три роки підвищувати свою кваліфікацію.

Підстави для відмови: 1 Виявлення у поданій заяві кандидата недостовірної інформації. 2 Наявність хоча б одного обмеження та/або заборони, пов’язаних із рішенням суду про обмеження дієздатності чи визнання особи недієздатною та/або умовами, встановленими частиною третьою статті 30 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. 3 Неподання або подання неналежним чином оформлених документів. 4 Відсутність у кандидата першого (бакалаврського) рівня аграрної освіти та стаж роботи в аграрній сфері та/або сфері харчової (переробної) промисловості менше ніж три роки. 5 Відсутність у кандидата першого (бакалаврського) рівня освіти та стаж роботи в аграрній сфері та/або сфері харчової (переробної) промисловості менше ніж п’ять років.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: