Декларація про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1)

Назва послуги: Декларація про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1)

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: 10 робочих днів з дня надходження декларації

Результат надання: Зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації (щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними (СС1) наслідками. Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації та внесення даних до єдиного реєстру докуменів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робит засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Способи отримання результату: Підстава для одержання послуги: прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1). Інформація щодо зареєстрованої декларації про готовність об’єкта до експлуатації розміщується на офіційному сайті Дсржархбудінспекції у розділі «Реєстр дозвільних документів в єдиному реєстрі документів. що дають право на виконання підгоготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання. відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Підстави для відмови: Подання чи оформлення декларації з порушенням установлених вимог

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: