Видача сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта

Назва послуги: Видача сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта

Адміністративний збір: Для закінчених будівництвом об’єктів: із середніми (СС2) наслідками - 4,6 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; із значними (СС3) наслідками - 5,2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Строк надання послуги: 10 робочих днів з дня реєстрації заяви.

Результат надання: Видача сертифіката щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми (СС2) та значними (ССЗ) наслідками, розташованих за межами населених пунктів і на території кількох адміністративно-територіальних одиниць, щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми наслідками (СС2), розташованих у межах сіл, селищ та міст (крім міст, які є адміністративними центрами областей, міст з чисельністю населення понад 50 тисяч, міст Києва та Севастополя), а також щодо всіх об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із значними наслідками (ССЗ), розташованих у межах населених пунктів, а також на територіях, де сільські, селищні, міські ради не утворили виконавчі органи з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Способи отримання результату: Через центр надання адміністративних послуг, або сертифікат направляється замовнику засобами поштового зв’язку. Інформація щодо виданого сертифіката розміщується на офіційному сайті Доржархбудінспекції у розділі «Реєстр дозвільних документів» в єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Підстави для відмови: 1. Неподання документів, необхідних для прийняття рішення про видачу сертифіката; 2. виявлення недостовірних відомостей у поданих документах; 3. невідповідність об'єкта проектній документації та вимогам державних будівельних норм, стандартів і правил.

Порядок оскарження: Рішення про відмову у видачі сертифіката може бути може бути розглянуто у порядку нагляду (без права видачі сертифіката) Держархбудінспекцією або оскаржено до суду

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: