Анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України

Назва послуги: Анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Орган ліцензування приймає рішення про анулювання ліцензії повністю або частково протягом п’яти робочих днів з дня: 1) подання заяви ліцензіата про анулювання власної ліцензії повністю або частково. 2) внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про: припинення юридичної особи (державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця), про смерть фізичної особи - підприємця (у разі відсутності правонаступника), про визнання фізичної особи - підприємця безвісно відсутньою у зв’язку з її смертю, визнанням її безвісно відсутньою або оголошенням померлою (у разі відсутності правонаступника). Рішення про анулювання ліцензії повністю або частково набирає чинності з дня його прийняття.

Результат надання: Рішення про анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України повністю або частково.

Способи отримання результату: Орган ліцензування вносить інформацію щодо рішення про анулювання ліцензії до ліцензійного реєстру, а також оприлюднює його на офіційному веб-сайті наступного робочого дня після його прийняття; інформує ліцензіата щодо рішення про анулювання ліцензії повністю або частково протягом п’яти календарних днів шляхом направлення йому рекомендованого листа.

Підстави для відмови: Підставою для прийняття органом ліцензування рішення про анулювання ліцензії повністю або частково є: 1) заява ліцензіата про анулювання власної ліцензії повністю або частково. 2) наявність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи (державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця). 3) подання копії свідоцтва про смерть фізичної особи - підприємця (у разі відсутності правонаступника). 4) наявність судового рішення про визнання фізичної особи - підприємця безвісно відсутньою у зв’язку з її смертю, визнанням її безвісно відсутньою або оголошенням померлою (у разі відсутності правонаступника).

Порядок оскарження: Рішення органу ліцензування може бути оскаржено до Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування, суду.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: