Видача карантинного сертифіката

Назва послуги: Видача карантинного сертифіката

Адміністративний збір: 38,8 грн.

Строк надання послуги: Державний фітосанітарний інспектор зобов’язаний видати заявнику карантинний сертифікат чи прийняти рішення про відмову в його видачі протягом 8 робочих годин після отримання ним висновку фітосанітарної експертизи (аналізів).

Результат надання: Карантинний сертифікат

Способи отримання результату: Нарочно у Головному управлінні Держпродспоживслужби в областях.

Підстави для відмови: - невідповідність об’єктів регулювання вимогам фітосанітарних заходів; - виявлення зараження об’єктів регулювання регульованими шкідливими організмами; - відсутність реєстрації особи, передбаченої статтею 27 ЗУ «Про карантин рослин»; - невідповідність наявних об’єктів регулювання, заявлених особою для переміщення територією України; - невиконання розпоряджень державного фітосанітарного інспектора щодо застосування фітосанітарних заходів; - відсутність оплати за видачу карантинного сертифіката

Порядок оскарження: Рішення про відмову у видачі карантинного сертифіката може бути оскаржено до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері карантину рослин, або до суду. Заява про оскарження рішення про відмову у видачі карантинного сертифіката подається до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері карантину рослин, у строк, що не перевищує 10 днів після одержання відповідного рішення. Заява розглядається в 10-денний строк. Про результати розгляду заявник повідомляється у письмовій формі.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: