Погодження використання зарубіжної технологічної документації

Назва послуги: Погодження використання зарубіжної технологічної документації

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: 13 робочих днів

Результат надання: Лист Мінекономіки щодо погодження або відмови у погодженні зарубіжної технологічної документації на виробництво вин.

Способи отримання результату: Для отримання погодження використання зарубіжної технологічної документації на виробництво вин необхідно звернутись до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з відповідним пакетом документів. Документи для одержання погодження використання зарубіжної технологічної документації на виробництво вин можна подати особисто або поштою.

Підстави для відмови: 1. Відсутність зарубіжної технологічної документації мовою оригіналу; 2. Відсутність завіреного в установленому порядку перекладу на українську мову; 3. Відсутність матеріалів, які підтверджують передачу власником зарубіжної технологічної документації права на їх використання на території України; 4. Відсутність права на використання назв захищених географічним зазначенням (у разі підтвердження такого захисту); невідповідність зарубіжної технологічної документації вимогам вітчизняної нормативної технологічної документації.

Порядок оскарження: Згідно діючого законодавства у судовому порядку.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: