Видача дублікатів суднових реєстраційних документів (суднового білета, свідоцтво про виключення судна з Суднової книги України) Суднової книги України

Назва послуги: Видача дублікатів суднових реєстраційних документів (суднового білета, свідоцтво про виключення судна з Суднової книги України) Суднової книги України

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Заява на видачу дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів розглядається протягом не більше 30 діб від дня опублікування зазначеного оголошення.

Результат надання: Видача суднових реєстраційних документів (судновий білет, свідоцтво про виключення судна з Суднової книги України) із зазначенням «Дублікат».

Способи отримання результату: Повідомлення про відмову у видачі дубліката суднового реєстраційного документа, надсилається заявникові у письмовій формі упродовж п’яти робочих днів з дати реєстрації заяви. Видача дубліката суднового реєстраційного документа, здійснюється особисто заявнику/уповноваженій особі або надсилається кур’єрською поштою на підставі письмової заяви.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, передбачений Порядком ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1069..

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: