Видача (подовження) посвідчення особи моряка

Назва послуги: Видача (подовження) посвідчення особи моряка

Адміністративний збір: 1) не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети - 0,2 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року; 2) не пізніше ніж через 7 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети - 0,4 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Строк надання послуги: 20 календарних днів або 7 робочих днів

Результат надання: Посвідчення особи моряка

Способи отримання результату: Оформлення, видача, обмін посвідчення особи моряка здійснюються капітаном морського порту.

Підстави для відмови: 1) за видачею документа звернувся заявник, який не досяг шістнадцятирічного віку; 2) заявник вже отримав документ такого типу, який є дійсним на день звернення (крім випадків, зазначених у частині сьомій цієї статті); 3) заявник не подав усіх документів та інформації, необхідних для оформлення і видачі документа; 4) дані, отримані з бази даних розпорядника Реєстру, не підтверджують інформацію, надану заявником.

Порядок оскарження: Особа має право звернутися до капітана морського порту з повторною заявою у разі зміни або усунення обставин, через які їй було відмовлено у видачі документа.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: