Видача журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис)

Назва послуги: Видача журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис)

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Рішення про видачу Журналу безперервної реєстрації історії судна або про відмову у його видачі приймається протягом 15 робочих днів з дня одержання заяви і необхідних документів.

Результат надання: Видача Журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис)

Способи отримання результату: Факт отримання Журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис) засвідчується у журналі видачі особистим підписом керівника юридичної особи, фізичної особи - підприємця, фізичної особи (уповноваженої особи) у разі пред’явлення документа, що посвідчує його (її) особу за адресою: м. Київ, вул. Преображенська, 25, або на письмову вимогу судновласника свідоцтво надсилається йому за адресою, зазначеною у заяві. Всі документі на іноземній мові повинні мати переклад державною мовою та засвідчені належним чином. Оформлення поправок до Синопсису виконується з дотриманням таких умов: - будь-які попередні записи в Синопсис не повинні бути змінені, закреслені або якимось чином видалені; в усякому випадку вони повинні залишатися такими, щоб їх можна було легко прочитати; - будь-які зміни, вносяться до листа поправок таким чином, щоб надати приведену на рівень сучасності інформацію разом з послідовністю цих змін; - аркуші поправок та покажчик поправок заповнюється включно судновласником. Синопсис судна видається за письмовою заявою судновласника окремо по кожному судну, яке має право плавання під Державним Прапором України.

Підстави для відмови: до заяви додано неповний перелік документів; недостовірність відомостей, наведених заявником у заяві та документах, доданих до заяви.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: