Видача журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис) та дублікату журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис)

Назва послуги: Видача журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис) та дублікату журналу безперервної реєстрації історії судна (Синопсис)

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Рішення про видачу Журналу безперервної реєстрації історії судна або про відмову у його видачі приймається протягом 15 робочих днів з дня реєстрації заяви. Заява на видачу дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів розглядається протягом не більше 30 діб від дня опублікування зазначеного оголошення.

Результат надання: Видача Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис). Видача дублікату Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис).

Способи отримання результату: Повідомлення про відмову у видачі Журналу надсилається власнику (судновласнику) у письмовій формі упродовж 15 робочих днів з дня реєстрації заяви. Видача Журналу безперервної реєстрації історії судна (синопсис) здійснюється особисто власнику (судновласнику)/уповноваженій особі або на письмову вимогу власника (судновласника) свідоцтво надсилається йому за адресою, зазначеною у заяві. Заява та додані до неї документи приймаються за описом. Всі документи на іноземній мові повинні мати переклад державною мовою та засвідчені належним чином. У разі подання заяви через уповноважений орган/особу подається довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження діяти від імені власника (судновласника), в якому обов’язково вказуються паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання) уповноваженої особи. Копії документів, що подаються, повинні бути засвідчені нотаріусом або органами, які здійснювали їх оформлення та видачу.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, недостовірність відомостей, наведених власником (судновласником) у заяві та документах, доданих до заяви передбачені Міжнародною Конвенцією про охорону людського життя на морі (SOLAS- 74), резолюція IMO А.959 (273).

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: