Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи

Назва послуги: Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань щодо юридичних осіб здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів.

Результат надання: Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи. Відмова у державній реєстрації.

Способи отримання результату: Особисто/через уповноважену особу/ поштою/ через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Підстави для відмови: Підстави для відмови у державній реєстрації: - документи подано особою, яка не має на це повноважень; - у Єдиному державному реєстрі містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії; - не усунуто підстави для зупинення розгляду документів протягом встановленого строку; - документи суперечать вимогам Конституції та законів України; - документи суперечать статуту громадського формування; - порушено встановлений законом порядок створення юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи; - невідповідність найменування юридичної особи вимогам закону; - щодо засновника (учасника) юридичної особи, що створюється, проведено державну реєстрацію рішення про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.

Порядок оскарження: Оскарженя до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: