Видача дубліката ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Назва послуги: Видача дубліката ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Адміністративний збір: Послуга платна. Плата за надання адміністративної послуги встановлена постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 200 «Про розмір плати за видачу, продовження строку дії, переоформлення, видачу дублікатів ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України».

Строк надання послуги: Протягом п'яти робочих днів від дати одержання заяви видати заявнику дублікат втраченої або пошкодженої ліцензії за умови надання документів, що підтверджують плату за видачу дубліката. Відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про адміністративні послуги» в разі неможливості прийняття зазначеного рішення у такий строк - на першому засіданні (слуханні) після закінчення цього строку. Копія рішення НКРЗІ про видачу дубліката ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України надсилається (видається) заявникові протягом трьох робочих днів від дати його прийняття.

Результат надання: Дублікат ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України (після сплати).

Способи отримання результату: Копія рішення НКРЗІ надсилається листом з повідомленням про оплату за видачу дубліката ліцензії на вказану у заяві поштову адресу. Отримання дубліката ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України після надходження документа, що підтверджує внесення плати за видачу дубліката ліцензії, особисто заявником або довіреною особою за довіреністю.

Підстави для відмови: Відсутність якогось з необхідних документів; неправдива інформація.

Порядок оскарження: В судовому порядку