Видача фітосанітарного сертифіката або фітосанітарного сертифіката на реекспорт

Назва послуги: Видача фітосанітарного сертифіката або фітосанітарного сертифіката на реекспорт

Адміністративний збір: 45,3 грн.

Строк надання послуги: Державний фітосанітарний інспектор зобов’язаний видати заявнику фітосанітарний сертифікат або фітосанітарний сертифікат на реекспорт чи прийняти рішення про відмову в його видачі протягом 8 робочих годин після отримання ним висновку фітосанітарної експертизи (аналізів).

Результат надання: Фітосанітарний сертифікат на реекспорт

Способи отримання результату: Нарочно або поштою у Головній державній фітосанітарній інспекціій, державних фітосанітарних інспекціях в областях

Підстави для відмови: - невідповідність об’єктів регулювання вимогам фітосанітарних заходів країни-імпортера; - відсутність реєстрації особи; - невідповідність наявних об’єктів регулювання заявленим особою для переміщення; - невиконання розпоряджень державного фітосанітарного інспектора щодо застосування фітосанітарних заходів; - відсутність оплати за видачу фітосанітарного сертифіката або фітосанітарного сертифіката на реекспорт.

Порядок оскарження: Рішення про відмову у видачі фітосанітарного сертифіката або фітосанітарного сертифіката на реекспорт може бути оскаржено до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері карантину рослин, або до суду. Заява про оскарження рішення про відмову у видачі фітосанітарного сертифіката або фітосанітарного сертифіката на реекспорт подається до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері карантину рослин, у строк, що не перевищує 10 днів після одержання відповідного рішення. Заява розглядається не пізніше двох робочих днів після її подання.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: