Видача довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Назва послуги: Видача довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Адміністративний збір: За отримання довідки в паперовій формі - розмір плати складає 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. За отримання довідки в електронній формі - розмір плати складає 75% плати за надання довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Строк надання послуги: На запит, поданий державному реєстратору в паперовій формі або в електронній формі через Реєстраційний портал - протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження запиту. На запит, поданий через офіційний веб-сайт розпорядника Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - в режимі реального часу.

Результат надання: Довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Повідомлення про відмову у наданні довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців.

Способи отримання результату: Особисто/через уповноважену особу/ поштою

Підстави для відмови: У запиті про надання довідки відсутні критерії пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для її формування; запитувачем не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання довідки, або плата внесена не в повному обсязі.

Порядок оскарження: В порядку адміністративного судочинства.