Видача державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів

Назва послуги: Видача державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів

Адміністративний збір: За видачу прокатного посвідчення справляється плата за видами прав у таких розмірах (гривень): 1) кінотеатральне право - 400 грн. 2) право домашнього відео: за один художній фільм, телесеріал - 400 грн. за один повнометражний документальний, науково-просвітницький або інший неігровий фільм та/або за програму таких фільмів - 150 грн. за один повнометражний анімаційний фільм та/або за одну повнометражну програму анімаційних фільмів - 150 грн. 3) право публічного комерційного відео за один фільм (одну серію) - 400 грн. 4) телевізійне право: за один художній фільм (одну серію) - 400 грн. за один повнометражний документальний, науково-просвітницький та інший неігровий фільм тривалістю 50 хвилин - 205 грн. за один художній телефільм (до п'яти серій) - 410 грн. за один художній телефільм: - з п'яти до 20 серій - 816 грн. - більше 20 серій - -850 грн. за один повнометражний документальний, науково-просвітницький та інший неігровий телефільм (одну серію тривалістю 50 хвилин) - 205 грн. за одну повнометражну програму анімаційних фільмів тривалістю 50 хвилин - 150 грн.

Строк надання послуги: Розгляд заяви, прийняття рішення щодо державної реєстрації фільму або відмови у ній та видача прокатного посвідчення здійснюються протягом 10 робочих днів з дня подання власником відповідних прав на фільм документів і матеріалів, зазначених у пункті 6 цього Положення. У разі позитивного рішення Держкіно присвоює кожному фільму державний реєстраційний номер та видає прокатне посвідчення. У разі коли заява про видачу прокатного посвідчення подається щодо фільму, на який раніше видавалося прокатне посвідчення, така заява розглядається протягом п'яти робочих днів з дня подання власником відповідних прав на фільм документів і матеріалів.

Результат надання: Рішення Держкіно України про видачу або відмову у видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів

Способи отримання результату: Особисто або через уповноваженого представника

Підстави для відмови: Держкіно відмовляє у державній реєстрації та видачі прокатного посвідчення у разі наявності однієї з таких підстав: невідповідність поданих документів і матеріалів вимогам пункту 6 цього Положення та Закону України "Про кінематографію"; наявність у фільмі матеріалів (висловлювань, дій тощо), які пропагують війну, насильство, жорстокість, фашизм і неофашизм, спрямовані на ліквідацію незалежності України, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, приниження нації, неповагу до національних і релігійних святинь, приниження особистості, невігластво, неповагу до батьків, а також наркоманію, токсикоманію, алкоголізм, інші шкідливі звички, порнографію, що підтверджується висновком експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів; одним з учасників фільму є фізична особа, включена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, оприлюдненому в установленому порядку; наявність обставин, передбачених частинами першою - третьою статті 15 Закону України "Про кінематографію"

Порядок оскарження: Рішення Держкіно про відмову в державній реєстрації та у видачі прокатного посвідчення може бути оскаржене власником відповідних прав на фільм у судовому порядку.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: