Видача дублікатів суднових реєстраційних документів Державного суднового реєстру України

Назва послуги: Видача дублікатів суднових реєстраційних документів Державного суднового реєстру України

Адміністративний збір: Безоплатно. Безоплатність адміністративної послуги встановлюється відповідно до Положення про збір за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 27.03.98 № 93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.04.98 за № 233/2673.

Строк надання послуги: Рішення про видачу дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів Державного суднового реєстру України або надання вмотивованої відмови приймається протягом 15 робочих днів з дня одержання заяви і необхідних документів. Заява на видачу дублікатів втрачених суднових реєстраційних документів Державного суднового реєстру України розглядається протягом не більше 30 діб від дня опублікування зазначеного оголошення.

Результат надання: Видача суднових реєстраційних документів Державного суднового реєстру України.

Способи отримання результату: Повідомлення про відмову у видачі дублікатів суднових реєстраційних документів Державного суднового реєстру України, надсилається власнику (судновласнику) у письмовій формі упродовж 15 робочих днів з дня одержання заяви. Видача суднових реєстраційних документів Державного суднового реєстру України здійснюється особисто власнику (судновласнику)/уповноваженій особі або на письмову вимогу власника (судновласника) суднові реєстраційні документи надсилаються йому за адресою, зазначеною у заяві. Заява та додані до неї документи подаються до Морської адміністрації або міжрегіонального територіального органу Морської адміністрації особисто/через уповноважену особу або поштовим відправленням на адресу Морської адміністрації чи територіального органу.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, передбачений Порядком ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1069; недостовірність відомостей, наведених власником (судновласником) у заяві та документах, доданих до заяви.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: