Тимчасове виключення судна з Державного суднового реєстру України з видачею свідоцтва

Назва послуги: Тимчасове виключення судна з Державного суднового реєстру України з видачею свідоцтва

Адміністративний збір: Розмір оплати розраховується з диференціацією в залежності від віку та розмірів, розрахувати вартість можна за допомогою онлайн-калькулятора: https://marad.gov.ua/calc/calc.html

Строк надання послуги: Рішення про тимчасове виключення судна з Державного суднового реєстру України, або про відмову у приймається у строк не пізніше ніж 15 робочих днів з дати надходження заяви та необхідних документі, але не пізніше трьох діб з дня отримання копій платіжних документів, що свідчать про плату відповідних зборів в установленому розмірі.

Результат надання: Видача Свідоцтва про тимчасове виключення судна з Державного суднового реєстру України

Способи отримання результату: Факт отримання засвідчується у журналі видачі особистим підписом керівника юридичної особи, фізичної особи - підприємця, фізичної особи (уповноваженої особи) у разі пред'явлення документа, що посвідчує його (її) особу за адресою: м. Київ, вул. Преображенська, 25 або на письмову вимогу судновласника свідоцтво надсилається йому за адресою, зазначеною у вимозі. Копії документів, що подаються, повинні бути засвідчені нотаріусом або органами, які здійснювали їх оформлення та видачу.

Підстави для відмови: до заяви додано неповний перелік документів; недостовірність відомостей, наведених заявником у заяві та документах, доданих до заяви.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: