Новини порталу

Зустрічаємо нову електронну послугу!  Звертаємо Вашу увагу на те, що на Єдиному державному порталі адміністративних послуг доступна для замовлення он-лайн послуга «Реєстрація організації колективного управління».
ЦНАПи для громадян та бізнесу Децентралізація адміністративних послуг, підвищення їх якості, наближення адміністративних послуг до громадян та бізнесу, а також подальша розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг визначені пріоритетними напрямами реформування системи надання адміністративних послуг в Україні.
Хочете відкрити власний бізнес? Не знаєте з чого почати? Відтепер на Єдиному державному порталі адміністративних послуг доступний новий інтерактивний сервіс «Життєві ситуації»
Електронних послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності стало ще більше Електронних послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності стало ще більше, завдяки реалізації для обласних та Київської міської державних адміністрацій можливості надавати послуги у сфері ліцензування зовнішньоекономічної діяльності в електронному вигляді.
Уряд затвердив зміни до Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг 23 травня Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 січня 2013 року № 13.