Новини порталу

ЦНАПи для громадян та бізнесу Децентралізація адміністративних послуг, підвищення їх якості, наближення адміністративних послуг до громадян та бізнесу, а також подальша розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг визначені пріоритетними напрямами реформування системи надання адміністративних послуг в Україні.
З 1 липня змінилась вартість оформлення біометричних документів 24 квітня Урядом було ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які повинні сплачуватися після 1 липня. Змінилась також і вартість бланків згаданих документів.
Зустрічаємо нову електронну послугу!  Звертаємо Вашу увагу на те, що на Єдиному державному порталі адміністративних послуг доступна для замовлення он-лайн послуга «Реєстрація організації колективного управління».
Хочете відкрити власний бізнес? Не знаєте з чого почати? Відтепер на Єдиному державному порталі адміністративних послуг доступний новий інтерактивний сервіс «Життєві ситуації»