Видача свідоцтва про постійне нанесення маркування розпізнавального номера на судно (ІМО)

Назва послуги: Видача свідоцтва про постійне нанесення маркування розпізнавального номера на судно (ІМО)

Адміністративний збір: безоплатно

Строк надання послуги: Рішення про видачу свідоцтва про постійне нанесення маркування розпізнавального номеру на судно (ІМО) або про відмову у його видачі приймається протягом 15 робочих днів з дня одержання заяви і необхідних документів.

Результат надання: Видача Свідоцтва про постійне нанесення маркування розпізнавального номеру на судно (ІМО).

Способи отримання результату: Заява та додані до неї документи подаються до Укртрансбезпеки особисто/через уповноважену особу або поштовим відправленням на адресу Укртрансбезпеки. Записи в анкетах виконуються українською та англійською мовами. Відповідальність за повноту та точність даних, поданих для отримання ідентифікаційного номера ІМО, несе особа, яка звернулась за присвоєнням ідентифікаційного номера ІМО. До анкети додаються копії документів, які підтверджують достовірність поданих даних про судно та його власника. Факт отримання свідоцтва про постійне нанесення маркувального розпізнавального номеру на судно (ІМО) засвідчується у журналі видачі особистим підписом керівника юридичної особи, фізичної особи - підприємця, фізичної особи (уповноваженої особи) у разі пред’явлення документа, що посвідчує його (її) особу, або на письмову вимогу судновласника свідоцтво надсилається йому за адресою, зазначеною у заяві.

Підстави для відмови: Підставою для відмови у видачі свідоцтва про постійне нанесення маркувального розпізнавального номеру на судно (ІМО) є: подання заявником недостовірних даних про судно; судно не має права плавання під Державним прапором України; - відсутності чинних документів, передбачених статтею 35 Кодексу торговельного мореплавства України, які свідчать про здійснення класифікаційного та конвенційного нагляду за цим судном.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: