Тимчасова реєстрація суден у Судновій книзі України з видачею суднового білета (риболовецькі судна)

Назва послуги: Тимчасова реєстрація суден у Судновій книзі України з видачею суднового білета (риболовецькі судна)

Адміністративний збір: Відповідно до порядку та розміру зборів за реєстрацію риболовного судна в Судновій книзі України встановлюється Мінінфраструктури України (наказ від 27.03.1998 № 93 «Про затвердження Положення про збір за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України»). Примітка: Із прийняттям Закону України «Про перелік адміністративних послуг та плату (адміністративний збір) за їх надання» розмір зборів за реєстрацію риболовного судна в Судновій книзі України становитиме: 0,1929 мінімальної заробітної плати за одиницю довжини судна з коефіцієнтами залежно від довжини: до 2,5 метра — коефіцієнт 5,1 до 3,5 метра — коефіцієнт 5,2 до 4,5 метра — коефіцієнт 5,3 до 5,5 метра — коефіцієнт 5,4 до 6,5 метра — коефіцієнт 5,5 до 7,5 метра і більше — коефіцієнт 5,6.

Строк надання послуги: П’ятиденний термін з моменту прийняття заяви

Результат надання: Видача суднового білету. Примітка: Судно реєструється у Судновій книзі України на термін, що не перевищу терміну дії договору фрахтування, якщо на момент реєстрації воно не було внесене до суднового реєстру іншої держави та якщо таке судно внесене до суднового реєстру іншої держави, але запис про нього припинено, про що судновласник повинен подати письмове посвідчення компетентного органу цієї держави.

Способи отримання результату: Поштою, особисто або через представника

Підстави для відмови: подання заявником неповного пакета документів, необхідних для одержання адміністративної послуги; недостовірність даних у документах, поданих заявником для отримання адміністративної послуги; невідповідність даних згідно з поданими документами, які встановлені для адміністративної послуги, із зазначенням в заяві про її видачу.

Порядок оскарження: Рішення про відмову у наданні адміністративної послуги може бути оскаржено у порядку, передбаченому законодавством.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: